c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
0216 346 30 43
Image Alt

Nasıl Başlarım?

Fonksiyonel Antrenman Nedir?

01

Fonksiyonel antrenmanlar, birden fazla eklemin dahil olduğu ve bir çok ana kas grubunun harekete katıldığı fonksiyonel hareketlerle bütün vücudu dengeli çalıştırmayı hedefleyen bir antrenman şeklidir. Amacı; kardiyovasküler dayanıklılık, iş yapabilme kapasitesi, güç, esneklik, patlayıcı kuvvet, hız, koordinasyon, çeviklik, denge, vücut kontrolünü geliştirmek ve artırmaktadır. Fonksiyonel antrenman metodunun kullandığı hareketler, olimpik halter tekniklerinin, temel jimnastik hareketlerinin ve atletizmin birleşmesiyle oluşmuştur.

Kimler Yapabilir?

02

Bu sporu, ciddi bir fiziksel sorunu, kalp ve yüksek tansiyon rahatsızlığı bulunmayan herkes yapabilir.

İster spora yeni başlamış olun, isterseniz çok eski ve sağlam bir spor geçmişiniz olsun; bu sporu rahatlıkla yapabilir ve çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Programlarda, her yaşa ve cinsiyete göre seviyeler mevcuttur.

Neden Fonksiyonel Antrenman Yapmalıyım?

03

Amacınız ne olursa olsun, ister kas yapmak, ister kilo vermek, ister sıkılaşmak, ister güçlenmek…Hepsini Fonksiyonel Antrenmanlar ile başarabilirsiniz!

Hem de daha az zaman harcayarak! Fonksiyonel Antrenmanlar da hiçbir antrenman birbirinin aynısı değildir. Her derste farklı programlar ve sürekli değişen antrenman metotlarıyla çalışacaksınız.

Her anlamda kendinizde meydana gelen değişikliklere inanamayacaksınız!

Daha önce hiç Fonksiyonel Antrenman yapmamış veya teknik bilgisi yeterli olmayan kişiler için hazırlanan eğitimlerdir.

4 dersten oluşmaktadır. Fonksiyonel Antrenmanın temel hareketlerinin gösterildiği ve Fonksiyonel Antrenmanın felsefesinin anlatıldığı bu dersler tamamlandıktan sonra WOD çalışmalarına geçilir.

Box eğitmenleri tarafından yazılan günlük antrenman programıdır.

Serbest çalışma saatleridir. Bu saat aralıklarında kişiler istedikleri çalışmayı yapabilirler veya istedikleri takdirde WOD çalışmasını da yapabilirler..